KM9 Pro En İyi İnceleme Android Tv Box Best Review 2019

0
3641
Android Tv Box Best Review 2019 | Mecool KM9 Pro S905*2 İnceleme

Mecool Km9 Pro S905*2 Android Tv Box yeni bir işlemciyle ve Mali – G31 – güçlü bir ekran kartıyla geliyor. Cihazda Android 9 Pie yüklü ve üreticisinin desteklediği ölçüde Ota güncellemelerini de alıyor. Aynı zamanda mikrofonlu kumanda Google sertifikalıdır.

KM9 PRO MECOOL

Hızlı bir gözden geçirirsek, bu kutunun bize KODI veya IPTV için mükemmel bir şekilde hizmet edebileceğini ve bir Google Sertifikasına sahip olduğunu ve Google Widevine L1 ve Microsoft Playready DRM sistemlerini entegre ettiğini gördüğümüz için herhangi bir yerel ortamı oynattığını yorumlayabiliriz . Bu sertifikalara sahip olmalarına rağmen, Netflix desteğine ve diğer akış sistemlerine sahip olmadığı için reklamlarında belirtilmediğini görüyoruz. Bir Netflix 4K resmi cihazı istiyorsanız , incelediğim uyumlu Netflix sertifikalarına sahip TV Box listemize bakın . Kontrol ettiğimizde Google Cast’a sahip görünüyor . Güç açısından bu SoC’nin sonuçlarını Amlogic S905X2 ile kıyaslayarak görebilirsiniz.çip, PUBG gibi güçlü oyunlar çalıştırabiliriz. Destek gelince Mecool her zaman bazı donanım yazılımı güncellemesi başlatır, ancak uzun süreli sürekli desteği yoktur.

Gümrük İşlemleri & Fiyat

Belki de en çok merak edilen kısma geldik ve ürünün alındığı 2019’un Nisan ayına gidildiğinde görselde 153,2 tl vergi çıktı. Km9 Pro ile ilgili güncel fiyat bilgisi ve kullanıcı yorumlarını da sipariş vermeden önce incelemeniz yararınıza olacaktır.

Tv Box Gümrük İşlemleri

 

✔️KM9 PRO İçin Uygun Fiyat -özel- (Aliexpress):  http://bit.ly/2ri3W6M

✔️KM9 PRO İçin Uygun Fiyat -genel-(Aliexpress):  http://bit.ly/35jM0XO

✔️KM9 PRO İçin Uygun Fiyat (Gearbest) :  http://bit.ly/2QB8tvA

✔️KM9 PRO İçin Uygun Fiyat (Banggood) : (4 Gb Ram) http://bit.ly/2KIaClb

(2 Gb Ram) http://bit.ly/2D2XQJW

***BANGGOOD ödediğiniz vergiyi geri alma yöntemi için tıklayınız.

 

KM9 Pro Kutu Açılışı


Donanım Özellikleri

 • KM9 ProGoogle SertifikalıTV Kutusu
 • IŞLETIM SISTEMI:Android 9.0
 • LED Göstergesi:Akıllı Solunum Işık
 • CPU:Amlogic S905X2Dört çekirdekli ARM Cortex-A53 CPU
 • GPU: Mail-G31 MP2 GPU
 • SDRAM: 4 GB LPDDR4
 • FLAŞ: 32 GB FALSH
 • WiFi: dahili2.4G/5G WiFiDestek IEEE 802.11 b/g/n/ac
 • Blutooth:BT 4.1
 • LAN Ethernet:10/100 M
 • Ağ Fonksiyonu: Youtube, Playstore, Gösterisi kutusu, Online film, vb.
 • Dil: Rusça, İspanyolca, Türkçe, Arapça, İngilizce, Kore vb.24 diller (hem Destek Sistemi Dil ve Ses Arama Dil)

 

Donanım Özellikleri

 


KM9 Pro Arayüzü ve Menü Tasarımı

Km 9’un Menü görünümü görseldeki gibidir ve orta bölüm kişiselleştirilebilir, sağ üstte bir saat ve alt kısımda Kodi, Depolama, Uygulamalar, Ayarlar ve İnternet Tarayıcısı vardır. Diğer uygulamaların olduğu bölümdeyse Kodi, Ota Güncelleme, Play Store , Youtube, Es Dosya Yöneticisi gibi  uygulamalar vardır.

KM9 Pro Uygulamalar
Menü Tasarımı ve Arayüzü KM9

Bağlantı Noktaları

 • 1 HDMI
 • 1USB 2.0
 • 1 USB 3.0
 • 1 SPDIF ses çıkışı
 • 1 TF giriş
 • 1 LAN Bağlantı Noktası
Km9 Harici Bağlantı Noktaları

Mecool KM9, üstünde Android TV markası olan mat plastik bir kabuk kullanan kompakt bir Android TV kutusudur.

Sağ tarafta, daha hızlı veri aktarım hızları için bir mikro SD kart yuvası, bir USB 2.0 bağlantı noktası ve bir USB 3.0 bağlantı noktanız var. Arka tarafta güç girişi, HDMI çıkışı, Ethernet ve kompozit video çıkışı var (bir adaptör ile).

Ünitenin önünde ayrıca ‘bir ışık’ vardır – Google Asistan’a eriştiğinde olduğu gibi çeşitli durumlara yanıt olarak renkleri parlayan ve değiştiren bir animasyonlu RGB ışığıdır.


İşletim sistemi ve Özellikler

Mecool KM9 ProAmlogic S905X2 SoC teorik 2 GHz’e yakın ulaşır ve yeni ve güçlü entegre bir Dört Çekirdekli Mali-G31 MP2 kodlamak için özel bir donanım entegre yeni bir VPU’su sahip bir video oynatma  yeniliği olarak, GPU ve h.265 ve VP9 codec bileşenlerinin kodunu çözer. 4 GB DDR4 RAM ve 32 GB bir tarafında, bu ekipman içerir microSD kart okuyucusundan uzatılabilir EMMC depolama belleği vardır.

Mecool KM9 Pro TV-Box kablosuz bağlantı içeren WiFi a / b / g / n Çift bant ve Bluetooth 4.1, Plastik kutuda bulunan konektörler, yalnızca bir USB 2.0 bağlantı noktası, başka bir USB 3.0’a , analog ses ve video bağlantı noktasına, 10/100 Ethernet konektörüne ve dinamik HDR destekli 4K @ 60fps destekli bir HDMI 2.1 video çıkışına sahiptir.

Mecool Km9 Pro’nun aşağıda da görüldüğü gibi Mecool destek verdiği ölçüde Ota güncellemeleri mevcuttur ve uzaktan internet yoluyla tek tıkla kontrol edilebiliyor.

 

Tv Box Ota Güncellemesi
Ayalar

Akış / Netflix / 4K / Oyun / Video Oynatma

Oyun yönü için  KM9 Pro , Mali-G31 MP2  GPU’yu  entegre eden Amlogic S905X2 SoC’ye sahip , bu model Android başlığını doğru bir şekilde oynatmamıza izin veriyor. Çok fazla 3B yükü olan başlıklar da oldukça iyi hareket ediyor ve bu GPU , zorlu PUBG’de bile düşük veya orta ayarlarda bunları doğru şekilde oynatmamızı sağlıyor.  Gamepad kontrol kumandalarıyla uyumludur.

Amlogic S905 Android TV kutuları ile karşılaştırıldığında, Mecool KM9 çok daha iyi bir oyun performansı sundu. Hem 2D hem de 3D oyunlar iyi oynadı

Youtube’tan 4K video performansı aldık ve Netflix sertikası olmadığı için 4K ve 1080p alamadık.

Netflix APK’sinin kaldırılması işe yarıyor ancak, yalnızca düzenli bir Netflix kullanıcısıysanız sorunlu olan 480p akışında video yayınlayabileceksiniz. Bununla birlikte , bazı kullanıcılar modlanmış bir APK kullanırken 1080p’de yayın yapabildiklerini bildiriyorlar.

Tv Box Oyun Testi
Tv Box Oyun Testi

 


KM9 Pro İçin Deneyler

 • Antutu 7.2.0 56998
  GeekBench 4.3.1 Tek Çekirdekli 708
  GeekBench 4.3.1 Çok Çekirdekli 1999
  3DMark Buz Fırtınası Sınırsız 9288
  3DMark Buz Fırtınası Extreme 5223
  Antutu

  Km9 Pro Testler
  Tv Box Testler

 

Artılar ve Eksiler

KM9 Pro, fiyat bazlı düşünüldüğünde gerçekten harika işler yaratıyor, yeni işlemci ve ekran kartıyla geliyor. Gerek videoda gerekse yazımızda bahsettiğimiz tüm unsurlara dikkat ederek ve incelediğimiz diğer tv kutularını da inceleyerek nihai kararı verebilirsiniz.

Diğer popüler Android Tv Box incelemeleri için burayı ziyaret ediniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here