Hiremco Uydu Alıcılı Turbo İptv Plus Çok İddialı

1
4559
hiremco iptv turbo plus

        Bugün incelediğimiz hiremco uydu alıcılı 1 yıllık ücretsiz iptv hediyeli cihazımızın aşağıdan detaylı özelliklerini okuduktan mutlaka sayfanın en altında bulunan 19 dakikalık videomuzu izleyiniz çünkü bu ürün kimin için uygun, niçin alınmalı, özellikleri , kanal geçiş hızı ve cihazda donma kasma,  aktivasyon kodları , ücretsiz iptv kısmını kullanma, xtream codes m3u ekleme gibi birçok işlemi basit bir şekilde anlattık.

Hiremco Önden Görünüm

Smart TV özellikleri bulunmayan televizyonları akıllı bir Smart TV hâline getiren Hiremco Turbo IPTV Plus Uydu Alıcısı, Ethernet bağlantısı sunarak TV izlemeyi eğlenceli bir hâle getiriyor. HDMI kablosu aracılığıyla eski TV’lere bağlanan Hiremco Turbo, binlerce çevrimiçi platforma ve filme ulaşma imkânı sağlıyor.

İptv Turbo Plus Özellikleri

Eski TV’lerinize Wi-Fi Özelliği Kazandırın

İnternet üzerinden TV izleme olanağı sunan IPTV Plus teknolojisiyle donatılan Hiremco, yüksek İnternet hızı sunuyor. Hiremco IPTV, televizyona bağlandığı andan itibaren binlerce çevrimiçi yüksek kaliteli filme ve diziye erişim avantajı sağlıyor.

Yaklaşık 2000 adet kanal seçeneği sunan Hiremco, ücretsiz yayın yapan tüm kanalları ekrana getirebiliyor. Web TV bağlantısı da sağlayabilen ürün, istenilen tüm ücretsiz filmleri izleme fırsatı sunuyor. Tüplü televizyonlara AV girişi sayesinde kurulabilen Hiremco; YouTube, İnternet radyo, hava durumu gibi platformlara da anında ulaşabiliyor. Hiremco IPTV, Turkvod film ve dizi uygulamasıyla da film ve dizi seçeneklerini çoğaltıyor.

 

Hiremco IPTV ile Gelen Ayrıcalıklar

1 Yıllık Hediye İptv Kanal Listesi
  • 3 GB RAM desteği bulunan Hiremco, hızlı bir arayüz kullanımı sağlar.
  • Bir yıllık ücretsiz IPTV desteği sunar.
  • Wi-Fi bağlantısıyla İnternet TV seçeneklerine erişebilir.
  • 2 adet USB girişi sayesinde flash belleklerden fotoğraf, video, film gibi multimedyaları oynatabilir.
  • Ultra HD kalitesinde 4K görüntüleri yayınlayabilir.
  • Kolay arayüz kullanımıyla programlar arasında hızlı geçiş ayrıcalığı sunar.

Teknik Özellikler ve Ek Ayrıcalıklar

İstenilen her uyduyu algılayabilen ve otomatik kanal ayarı özelliğiyle uygun kanalların tümünü listeleyebilen Hiremco, kanal düzenleme seçeneğiyle favori kanalların taşınmasına da izin veriyor. Hiremco, ayrıca, mevcut kurulumu değiştirilmek istendiğinde kanal listesinin silinmesinden sonra uydu değişikliği yaparak farklı uydu kanallarına geçiş yapılmasına da olanak tanıyor. Hiremco IPTV, yazılım güncelleme özelliğiyle sürekli güncellenebiliyor ve son güncelleme tarihlerini de gösterebiliyor. 1 GB hafızası bulunan Hiremco IPTV, USB bellek aracılığıyla daha fazla depolama alanı yaratabiliyor. Linux işletim sistemi sayesinde son derece hızlı çalışan ürün, benzerlerini yetenekleriyle geride bırakıyor.

Turkvod ve diğerleri

DLNA desteği sayesinde diğer cihazlarla veri alışverişi yapabilen Hiremco’nun elektronik program rehberi de bulunuyor. Alt yazı ve Teletext desteği de sunan ürün, ev sinemasını eğlenceli bir hâle getiriyor. Dijital ses konnektörü sayesinde Dolby Dijital ses teknolojisi gibi 3 boyutlu ses teknolojilerini algılayabiliyor. Enerji tasarrufu konusunda başarılı olan ürün, bekleme modunda yalnızca 0,5 W güç tüketimi yapıyor. Hiremco, IR Sensör aracılığıyla kızıl ötesi ışın sinyaliyle kumanda algılama işlemini gerekleştirebiliyor.

Hiremco Kutu İçeriği

Kutu İçeriği

Hiremco Turbo IPTV Plus Uydu Alıcısı kutusundan geliştirilmiş özellikleri bulunan bir adet uzaktan kumanda, cihaza elektrik bağlantısı sağlayan bir adet adaptör, kumandanın etkili bir şekilde çalışmasını destekleyen bir adet kumanda gözü, TV ile Hiremco uydu alıcısı arasında yüksek kaliteli görüntü aktarımı yapan HDMI kablo ve iki adet kalem kumanda piliyle beraber ürünün servis ağı bilgilerinin yer aldığı bir adet kullanma kılavuzu da çıkıyor.

Hiremco Kurulumu

Bağlantı Noktaları

Cihazın adaptör kablosu arka panelinde yer alan adaptör girişine takıldıktan sonra adaptör, prize yerleştiriliyor. Ardından HDMI kablonun bir ucu Hiremco IPTV’ye, diğer ucu ise televizyonda genellikle arka panelde yer alan HDMI girişine bağlanıyor. Tüplü televizyonlarda HDMI girişi olmadığından bağlantı işlemi, AV girişi ile gerçekleşiyor. Tüplü bir televizyonda Hiremco bağlantısı sağlanması için hemen her yerde satılan bir adet AV bağlantı kablosu gerekiyor. Böylece Hiremco’nun arka paneline AV kablosu bağlanarak tüplü televizyonlarda aktifleştirilebiliyor.

Arka panelde yer alan Ethernet girişine kablolu İnternet bağlantısı da yapılabiliyor. Tüm bağlantı işlemleri tamamlandıktan sonra kumandadan açma/kapama tuşuna basıldığında yeni smart televizyonunuz kullanıma hazır hâle geliyor.

Sonuç olarak Samsung ve Lg Smart Tv almaktansa eski televizyonunuzu tek bir cihazla smart Tv haline iptv uyumlu şekilde getirmiş oluyorsunuz.

1 YORUM

  1. CİHAZ İLK AÇILIŞDA ÇOK GEÇ AÇILIYOR V8 MODELİ V8 OLMAYAN MODEL ARASINDAKİ FARK NEDİR ARADA BAYAGI BİR FİYAT FARKI VAR V8 DAHA PAHALI???

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here