BANGGOOD ÖDEDİĞİNİZ VERGİYİ GERİ ALMA YÖNTEMİ

0
5338
banggood vergi

Merhaba dortsilindir.com takipçilerim, başlıktan da anlaşıldığı üzere Banggood alışverişlerimizde ödediğimiz fahiş gümrük vergi ücretlerini nasıl geri alacağımızı videomuzun sonuna doğru anlattım ve aşağıya bir de yazı bıraktım.

BANGGOOD’A GİT: http://bit.ly/2pHv2DP

BANGGOOD VERGİSİZ ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR ?

2 Yol var ikisinide ayrı ayrı bahsedelim…

1.YOL VERGİ DAHİL SİPARİŞ VERMEK Bu yol ile sipariş verirken ”Turkey Direct Mail” seçeneğini seçerseniz,vergiyi gümrükte direk Banggood karşılıyor. Yani ekstra birşey yapmanıza gerek kalmıyor.

2.YOL SİGORTALI ALIP,ÖDEDİĞİNİZ VERGİ PARASINI GERİ ALMAK Siparişinizi Sigortalı bir şekilde veriyorsunuz – ürün elinize ulaştıktan sonra verginizi ödüyorsunuz ve makbunuzu alıyorsunuz(vermez ise gidip PTT şubesinden vergi makbuzunuzu alın) – Makbuzu Banggood müşteri hizmetine iletin ve %50-%100 arası verginizi geri iade alın. Eğer PTT makbuz vermezse,paketin fotoğrafını çekip Banggood müşteri hizmetlerine iletin ve makbuz vermediklerini söyleyin. Bir kaç mailden sonra verginizi iade edeceklerdir. Gelen ürünü video çekerek açarsanız ve müşteri hizmetlerine videoyu iletirseniz,çok daha rahat ödediğiniz vergiyi kartınıza iade edilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here